Usługi relokacyjne

Nasza oferta

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, które powstało w wyniku inwestycji firm zagranicznych w Polsce oraz w związku z coraz większą liczbą przyjeżdżających do Polski obcokrajowców, EUROPAcare24 poszerzyła swoją działalność o usługi relokacyjne. Zgodnie z filozofią firmy EUROPAcare24, w myśl której nasze działania skupiają się na indywidualnych potrzebach Klienta, stosowane przez nas rozwiązania usprawniają przebieg procesu relokacji.

Działania EUROPAcare24 Relocation Service mają na celu organizację i ułatwienie pobytu przybywającym do Polski zarówno zagranicznym pracownikom jak i osobom prywatnym. Obcokrajowcy na początku swojego pobytu w naszym kraju muszą załatwić wiele formalności. Niestety napotykają na szereg trudności, które są związane głównie z barierą językową oraz z nieznajomością skomplikowanych przepisów i wymagań ze strony polskich urzędów. EUROPAcare24 Relocation Service dostosowuje się do potrzeb swoich Klientów. W sposób profesjonalny pomaga ekspatom i innym cudzoziemcom w dopełnieniu wszelkich procedur związanych z ich pobytem w Polsce oraz w szybkim, sprawnym i bezstresowym zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu.

EUROPAcare24 Relocation Service realizuje kompleksowo usługi relokacyjne, począwszy od czynności poprzedzających przyjazd, poprzez przygotowanie niezbędnych dokumentów i załatwienie spraw administracyjnych, po wybór mieszkania i pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu. Gdy pobyt w Polsce dobiega końca, pozostaje również wiele spraw do uregulowania: zamknięcie rachunków bankowych, rozwiązanie zawartych umów, rozliczenia i inne formalności. To również czasochłonne zadania, którymi możemy się sprawnie zająć.

Na każdym etapie realizowanych usług doradzamy, pomagamy i służymy Państwu fachową pomocą.

Zatem zamiast tracić czas i angażować kilka firm, specjalizujących się w poszczególnych usługach, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!

Świadcząc usługi w kraju i za granicą zdobyliśmy uznanie wśród swoich Klientów i Partnerów i doskonale wiemy jak ważne jest indywidualne potraktowanie potrzeb Klienta! Naszym atutem jest rzetelność, międzynarodowe doświadczenie i profesjonalne podejście do realizowanych zleceń.

Nasze usługi oferujemy zarówno firmom kierującym swoich pracowników do Polski jak i Klientom indywidualnym. Pomagamy wszystkim, którzy borykają się z trudnościami dotyczącymi przeprowadzki.